• Čeština (Česká republika)
  • English (United Kingdom)

Ventana Hotel Prague

Luxusní pětihvězdičkový Hotel Ventana se nachází v samém srdci Prahy na rohu Celetné a Štupartské ulice. Jeho přední strana skýtá pohled na Staroměstské náměstí. Všechny důležité a známé památky jsou z hotelu snadno dostupné pěšky. Památky jako Karlův Most, Prašná Brána nebo Kampa máte na dosah ruky.

Hotel nabízí 30 útulných a výtečně vybavených Superior a De-Luxe pokojů a prostornější Junior Suites a Staroměstské Suites. Každý pokoj a suite zahrnuje kromě prvotřídního nábytku také vestavěnou stěnu, trezor, internetový přístup, televizor, luxusní minibar, fén a toaletní potřeby. Každý ze 30 hotelových pokojů je individuálně zařízen. Pohled z oken nabízí obraz Týnského chrámu, Královské uličky nebo světoznámé Staroměstské náměstí.

Superior rooms a De-lux rooms mají k dispozici navíc buď jednu spojenou Královskou postel nebo dvě samostatné. Bezbariérový pokoj nabízí nezbytný komfort pro handicapované návštěvníky.
V atriu pátého patra hotelu se nachází také Ventana Bar. Jeho přepychový interiér je vybaven podlahou z týkového dřeva a křišálovými lustry.

Pro malé setkání je připravena Knihovna. Malé stoly, pohodlné pohovky a plazmová obrazovka jsou připraveny pro návštěvníky této místnosti. Můžete tu uspořádat komorní módní přehlídku, nebo si jen dopřát odpočinek a číst si.

Cena:

  • Jednolůžkový pokoj standard: od 100 € / noc
  • Dvoulůžkový pokoj superior: od 115 € / noc
  • De-lux pokoj: od 125 € / noc

Rezervace:

Ubytování City Tours

Počasí v Praze:

˚ ˚ ˚ ˚ ˚
So Ne Po Út

Live camera:

webkamera

Kraje České republiky:

Mapa krajů