• Čeština (Česká republika)
  • English (United Kingdom)

3-star Superior Chopin Hotel Prague City, managed by Vienna International Hotels and resorts

Tříhvězdičkový Superior Chopin Hotel Prague City, řízený hotelovým řetězcem Vienna International Hotels and Resorts se nachází v samotném centru Prahy. Pozice v centru města je výhodou jak pro pracovní cesty, tak pro turisty. Václavské náměstí, Staré Město, Národní muzeum, Státní opera, Národní divadlo a další pamětihodnosti jsou vzdáleny jen pár minut pěšky, nebo snadno dostupné městskou hromadnou dopravou. V blízkosti hotelu také naleznete nespočet možností k nákupu.

Best Western Hotel Páv

Tradice Best Western Hotelu Páv sahá do roku 1806, kdy byl nazýván "U tří kosů". Z té doby se také dochovalo originální znamení umístěné nad hlavním vchodem do hotelu. Budova je postavena v klasicistním stylu, ovlivněném uměním antického Řecka a Říma. Výhodná poloha Best Western Hotelu Páv na Starém Městě Pražském umožňuje velmi snadnou a rychlou dostupnost do historické části Prahy a do jejich všech historicky atraktivních částí.

Hilton Prague Old Town Hotel

Hotel Hilton Old Town se nachází v centru města přibližně 15 minut chůzí k Václavskému náměstí.

Nabízí 314 pokojů, všechny vybaveny koupelnou, TV se satelitem a video přehrávačem, 2 telefony s přímou volbou s hlasovými záznamníky a zásuvkou k připojení na Internet, bezpečnostním trezorem, minibarem a individuálně ovladatelnou klimatizací.

Hostel Advantage (Youth Hostel)

Hostel se nachází přímo v centru Prahy, což ho předurčuje k tomu, býti výchozím bodem pro návštěvu všech Pražských pamětihodností. Jednoduše a rychle se dostanete na místo určení metrem ze stanice Metra C "I.P.Pavlova", tramvají nebo autobusem.

Hostel Cortina

Hostel Cortina je nově zrekonstruován a nachází se v historickém centru Prahy. Najdete nás pod Petřínem na Arbesově náměstí. Díky své poloze nabízí výbornou dostupnost kulturního, zábavního i sportovního vyžití. V blízkosti najdete i velké nákupní Centrum Nový Smíchov. Co více si přát, než levné a kvalitní ubytování přímo v centru.

Hostel Downtown

Hostel Downtown je první hostel ve střední a východní Evropě, který získal certifikát jakosti řízení "HI Quality Certificate".

Hostel Downtown je nově otevřený hostel ve zcela zrekonstruovaných prostorách staré cihlové zástavby. Svým hostům nabízí kvalitní & levné ubytování s přidanou hodnotou umístěním v centru města.

Hostel Kolbenka

Hostel Kolbenka se nachází na Praze 9 v blízkosti metra linky B. To znamená nejen perfektní dostupnost centra Prahy (cca 15 min), ale také ostatních částí města, které stojí za vaší turistickou pozornost.

Hostel Rosemary

Hostel Rosemary se nachází přímo v srdci centra Prahy. Pohodlně odsud dojdete ke všem nejznámějším pamětihodnostem (a nečekáme od vás hodinové pochody :-). Budete bydlet jen pět minut od Staroměstského náměstí a doslova pár kroků od Václavského náměstí. Slavnou Jeruzalémskou (Jubilejní) synagogu budete mít přímo za rohem a na další důležitý bod Prahy, Hlavní nádraží, se dostanete za dvě minuty pohodlné chůze. Rozhodně tedy nemusíte mít strach, že nestihnete vlak nebo vůbec cokoli důležitého. Užijte si privilegium být přímo ve středu všeho dění. A navíc – při pobytu v Rosemary můžete ušetřit velké peníze za taxíky, které prostě nebudete potřebovat.

Hotel Amarilis

Hotel Amarilis v Praze je nový, čtyřhvězdičkový hotel projektovaný ve funkcionalistickém stylu. Amarilis je situován do historického centra Prahy 1, jen pár kroků od Václavského náměstí a Národního Muzea. Hotel Amarilis nabízí ubytovaní v Praze v **** standartu - jak pro obchodní cestující, tak i pro náročnější turistickou klientelu.

Hotel Antik City

Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Antik City je situován v tiché uličce na Novém Městě v blízkosti Václavského náměstí, v samém srdci finančního a obchodního centra historické Prahy.

Hotel Archibald U Karlova mostu

Archibald hotel se nachází na Malé Straně v historickém centru Prahy. Budete bydlet pouze několik kroků od proslulého Karlova mostu, po kterém vedla korunovační cesta českých králů. Historie domu Na Kampě 15 sahá až do 16. století. Hotel byl kompletně renovován po srpnových povodních roku 2002 a byl znovu otevřen v květnu 2003. Hotel Archibald U Karlova mostu nabízí hostům 35 pokojů, 3 de luxe a 4 suite. Některé pokoje mají výhled na Kampu nebo na Vltavu.

Hotel U Červené židle

Historický dům z 15. století "U červené židle" nabízí ubytování v prostorách, které byly nově zrekonstruovány se zachováním starobylého rázu a malebné, romantické atmosféry staré Prahy. Dům se nachází přímo v historickém centru Prahy, na Starém Městě v Liliově ulici, která spojuje dvě významná historická místa: Betlémské náměstí a součást Královské cesty - Karlovu ulici. Nejznámější pražský most, Karlův most, je vzdálen od hotelu 300 metrů. Hosté ocení blízkost takových klenotů staré Prahy jako je Staroměstské náměstí s orlojem, Pražský hrad, Národní divadlo nebo Petřínská rozhledna. Stanice metra Můstek (trasa A a B) je vzdálena 5 minut chůzí.

Miss Sophie's

Vítejte u slečny Sophie (Miss Sophie´s), na místě, které je jako Praha samotná – v centru dění, v proudu živé kultury, dostupná a zralá k objevení a prozkoumání…

Old Prague Hotel

Hotel je situován v centru Starého Města v samém srdci Prahy. Nachází se v blízkosti všech památek, divadel, kin, koncertních sálů, galerií, výstav, hospůdek, restaurací, vináren, barů a diskoték.

Sir Toby's

Jakoby schovaný v ohybu klidně plynoucí Vltavy, leží hostel Sir Toby´s v tichém sousedství Holešovic. Jejich průmyslová minulost ustoupila a Holešovice se změnily v residenční a obchodní čtvrť, jejíž klidná nátura jakoby skrývá blízkost rušného centra (10 minut jízdy tramvají).

Sklep Hostel

Nově zrekonstruované a zařízené hostelové pokoje otevřené od 1. listopadu 2008. Hostům je k dispozici recepce, plně vybavená společná kuchyň a společenská místnost s televizorem. Bezdrátové internetové připojení zdarma, stejně jako ručníky a lůžkoviny. Celková kapacita hostelových pokojů je 27 osob.

Ventana Hotel Prague

Luxusní pětihvězdičkový Hotel Ventana se nachází v samém srdci Prahy na rohu Celetné a Štupartské ulice. Jeho přední strana skýtá pohled na Staroměstské náměstí. Všechny důležité a známé památky jsou z hotelu snadno dostupné pěšky. Památky jako Karlův Most, Prašná Brána nebo Kampa máte na dosah ruky.

Rezervace:

Ubytování City Tours

Počasí v Praze:

˚ ˚ ˚ ˚ ˚
Čt So Ne Po

Live camera:

webkamera

Kraje České republiky:

Mapa krajů