Služby

Služby

Nabízíme především služby přímo na míru danému zákazníkovi, protože každý člověk je unikátní. Pro cestovatele dávající přednost komfortu vybereme ubytování v luxusním hotelu, zajistíme přepravu na hotel a následný doplňkový program (například jednu z prohlídkových tras Prahy). Pro cestovatele, kteří nemají vysoké nároky, zarezervujeme levnější ubytování v hostelu a upozorníme na nejzajímavější místa v Praze, které by neměli vynechat. U nás se dozvíte, zdali se Vám vyplatí zakoupit Prague Card, díky které můžete navštívit 50 nejzajímavějších památek v Praze.  Zdali je výhodné si vyměňovat peníze na hlavním nádraží a na co si dát v Praze pozor.  Služeb, které nabízíme, je mnoho. Přijďte se o tom přesvědčit na naši pobočku v Praze na hlavním nádraží.

  • Seženeme vám jakékoliv ubytování od levných hostelů pro nenáročné batůžkáře, přes apartmány a penziony ideální pro dvojice i rodiny, až po nejluxusnější 5ti hvězdičkové hotely, které uspokojí i nejnáročnější cestovatele a obchodníky.
  • Zajistíme pro vás výlety s průvodcem ve vámi vybraném jazyce, zastavíme se pro vás v hotelu, případně vás dopravíme na místo a zpět.
  • Zorganizujeme pro vás poznávací, pobytové, ale i zážitkové zájezdy a výlety.
  • Domluvíme vám vypůjčení auta, které vám přistavíme k hotelu nebo na jinou adresu dle Vašeho přání, a na vaší adrese si jej zase vyzvedneme.
  • Nabízíme nejlepší představení tanečních a iluzorních kreací a komických skečů v Černém divadle (Black ight Theatre).
  • Při adrenalinových sportech a mnoha dalších různorodých atrakcích vám můžeme ukázat Prahu z koše balónu nebo kabiny vrtulníku, můžete si s námi skočit padákem, projet se obrněným transportérem nebo si zastřílet paintball v autentickém atomovém krytu!
  • Umělecky založeným cestovatelům nabízíme slevové karty Prague Card, které umožňují volný (případně zlevněný) vstup do nejdůležitějších pražských galerií, muzeí a dalších pamětihodností.
  • Nabízíme také doplňkový prodej suvenýrů, map a průvodců, telefonních karet, jízdenek na MHD a také velký výběr informačních a slevových letáků.