Best Western Hotel Páv

  • PAV

PROJECT OVERVIEW

Tradice Best Western Hotelu Páv sahá do roku 1806, kdy byl nazýván “U tří kosů”. Z té doby se také dochovalo originální znamení umístěné nad hlavním vchodem do hotelu. Budova je postavena v klasicistním stylu, ovlivněném uměním antického Řecka a Říma. Výhodná poloha Best Western Hotelu Páv na Starém Městě Pražském umožňuje velmi snadnou a rychlou dostupnost do historické části Prahy a do jejich všech historicky atraktivních částí.

Hotel Páv je umístěný na Starém Městě v historicky cenné a mimořádně klidné lokalitě Prahy. Všechny památky, historické objekty, zajímavá místa, ale i obchodní a kongresová centra jsou odtud snadno dostupná. V blízkosti hotelu je řada obchodů, barů a restaurací z nichž nejznámější je “U Fleků”. Oblast je velmi dobře propojená Pražskou městskou hromadnou dopravou, takže se jednoduše dostanete do všech částí Prahy. Je zde zastávka metra Národní třída (linka B), přibližně 250 metrů od hotelu, stejně tak zastávka tramvají 22 a 9.

Best Western Hotel Páv nabízí 89 moderně zařízených pokojů. Každý z nich je vybaven koupelnou s vanou nebo se sprchovým koutem, WC, s vysoušečem vlasů, ručníky a s hotelovou kosmetikou. V pokoji samotném je telefon, televize se satelitními programy, trezor a zabezpečené Wi-Fi internetové připojení zdarma bez omezení.

V přízemí hotelu BEST WESTERN PÁV se nachází výjimečný a útulný interiér lobby baru, které je ideálním místem pro soukromé setkání a obchodní schůzky. Samozřejmostí je bezplatné WIFI připojení k internetu rovněž tak jako 2 samostatné terminály s neomezeným přístupem na internet pro návštěvníky lobby baru. Příjemnou atmosféru dotváří velkoplošná LCD televize s 12 satelitními sportovními a zpravodajskými programy.

Vřele doporučujeme příjemné posezení u italské kávy značky LAMBORGHINI s příchutí různých exotických likérů. Specialitou lobby baru je Švýcarská čokoláda s rumem. V neposlední řadě nemůže chybět ani točený Plzeňský Prazdroj, který je českou chloubou.

Hotelový bar nabízí široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů české i zahraniční provenience. V atriu hotelu se nachází letní zahrádka, úžasná a klidná oáza v samotném srdci Prahy.

Ceny:

  • Jednolůžkový pokoj: od 44 € / noc
  • Dvoulůžkový pokoj: od 49 € / noc
  • Třílůžkový pokoj: od 64 € / noc