• Čeština (Česká republika)
  • English (United Kingdom)

Tour 1 - Praha ve zkratce se sluchátky ve 22 jazycích

Doba trvání: 1 hod

Během této naší okružní jízdy máte možnost se rychle, ale přesto podrobně seznámit s Prahou a její historií. Z autobusu Vám ukážeme nejznámější pražské čtvrti: Nové Město, Staré Město, Malou Stranu, židovské město a nejvýznamnější památky historického centra.

Bez vyzvednutí v hotelu.

Tour 2 - Praha panoramatická se sluchátky ve 22 jazycích

Doba trvání: 2 hod

Cílem této okružní jízdy je představit vám Prahu během dvou hodin ve vašem rodném jazyce. V první části túry vám z našeho klimatizovaného busu vybaveného moderním sluchátkovým systémem ukážeme Staré Město, Karlův most a Malou Stranu. Poté budete mít cca 45 minut volného času a možnost navštívit katedrálu Sv. Víta na Pražském hradě.

Po procházce areálem Pražského hradu pokračujete opět busem s komentářem k jednotlivým historickým památkám přes Staroměstské nám. okolo Obecního domu zpět na místo odjezdu.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 3 - Velká okružní jízda + Pražský hrad + Plavba lodí

Doba trvání: 3,5 hod

Během této podrobné okružní jízdy Vám představíme Prahu (UNESCO) jako historický a architektonický klenot Střední Evropy. Náš průvodce, který s Vámi bude po celou dobu, Vás během jízdy naším busem seznámí s historií Prahy a jejích částí ( Staré Město, Nové Město, Malá Strana).Ve druhé části okružní jízdy navštívíte společně areál Pražského hradu a interiér této historické dominanty Prahy, katedrálu Sv. Víta. Po cca 75 minutové procházce s výkladem pokračujete k nábřeží řeky Vltavy, kde nastoupíte na palubu lodi a dostanete tak možnost odpočinout si a zároveň obdivovat krásy a panorama Prahy z jiného pohledu. Z paluby lodi uvidíte též světově proslulý Karlův most. Odpočatí budete pokračovat příjemnou procházkou přes židovské město na Staroměstské náměstí (orloj, Týnský chrám), kde naše túra končí.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 3A - Velká okružní jízda + Pražský hrad + Karlův most

Doba trvání: 3,5 hod

Přijměte naše pozvání a zúčastněte se naší kombinované túry, která Vás podrobně seznámí s Prahou, jedním z nejkrásnějších měst Evropy, a její více než tisíciletou historií i architekturou. Náš průvodce Vám nejdříve během jízdy naším klimatizovaným busem ukáže Nové Město s Václavským náměstím, Národní muzeum, Národní divadlo, panorama Pražského hradu, Malé Strany a Karlův most. Poté budete pokračovat pěšky nádvořími Pražského hradu, seznámíte se s jeho historií a navštívíte společně interiéry jeho největší dominanty, katedrály Sv. Víta.

Po skončení cca 90 minutové procházky budete pokračovat opět busem přes Malou Stranu na pražskou Kampu a společně se projdeme po Karlově mostě a budeme pokračovat příjemnou procházkou do Starého Město, židovského města. Okružní jízdu ukončíme na Staroměstském náměstí u orloje na Staroměstské radnici a Týnského chrámu.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 4 - Praha historická a židovská

Doba trvání: 2,5 hod

Navštivte s námi židovské město pražské, nazývané Josefov! Začneme procházkou Starým Městem. U rodného domu Franze Kafky vejdeme do bývalé židovské čtvrti. Průvodce Vás seznámí s historií bývalého ghetta a nejstarší synagogy ve střední Evropě – Staronové synagogy.

Projdete se po Starém židovském hřbitově, a také navštívíte několik synagog, které jsou součástí rozsáhlého a ojedinělého komplexu pražského Židovského muzea.

V ceně zahrnuto vstupné:

  1. Maislova synagoga
  2. Pinkasova synagoga
  3. Klausova synagoga
  4. Španělská synagoga
  5. starý židovský hřbitov

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 5 - Pražské věže a Karlův most

Doba trvání: 3 hod

Nejúžasnější pohledy na Prahu nabízí starobylé věže. Během prohlídky navštívíte dvě, ze kterých je pohled nejkrásnější – Staroměstkou věž a Malostranskou mosteckou věž.

Po návštěvě Staroměstské věže, na kterou je možné vyjet výtahem, navštívíte reprezentační sály Staromětské radnice, stejně jako historické základy těchto budov. Pěšky přejdeme Karlův most a můžeme navštívit Malostranskou věž. Prohlídka je vhodná zejména pro ty, kdo v Praze již byli.

Co uvidíte po cestě: Staroměstská radniční věž, historické sály Staromětské radnice, Karlův most, Malostranská mostecká věž.

V ceně zahrnuto vstupné na Staroměstskou a Malostranskou mosteckou věž.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 6 - Plavba lodí s oběděm

Doba trvání: 2,25 hod

Během této polední plavby nebudete provázeni naším průvodcem. Autobusem Vás odvezeme na nábřeží, kde na Vás bude čekat loď, na které strávíte příjemné 2 hodiny, chutně se naobědváte a budete se moci obdivovat historickým památkám Prahy z paluby výletní motorové lodi.

Oběd formou švédského stolu zahrnut v ceně.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 7 - Plavba lodí s průvodcem

Doba trvání: 1,5 hod

Chcete poznat Prahu trochu jinak? Nabízíme Vám velmi oblíbenou projížďku po Vltavě. Autobusem dojedeme na nábřeží a poté strávíte hodinu na vyhlídkové lodi. Uvidíte nejkrásnější památky historického centra – panorama Pražského hradu, Karlův most, romantický ostrov Kampu, malebné střechy a impozantní věže Malé Strany i Starého Města. Tato túra končí na nábřeží Vltavy.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 7A - Panoramatická plavba lodí

Doba trvání: 1 hod

Tato hodinová plavba je obzvláště vhodná pro rodiny s malými dětmi a všechny, kteří se chtějí potěšit netradičním pohledem na Karlův Most a panorama Hradčan z vodní hladiny a nechtějí tomu obětovat příliš mnoho času.

K dispozici je bar s příjemnou obsluhou, kde si můžete objednat malé občerstvení a svou kávu nebo studený drink si vychutnat na otevřené, zastřešené horní palubě . K dispozici je i vnitřní salon, který je v zimním období vytápěný a v letním období klimatizovaný.

Tato plavba nezahrnuje dopravu ani služby průvodce.

Bez vyzvednutí v hotelu.

Tour 8 - Večerní plavba lodí s večeří a okružní jízdou

Doba trvání: 4 hod

Nemáte program na večer? Přijměte tedy pozvání na večerní plavbu po Vltavě. Autobusem Vás odvezeme k lodi, na které strávíte příjemné 3 hodiny. Součástí plavby je večeře formou švédského stolu. O Vaši zábavu se postará nejen náš průvodce, ale i místní hudebníci. A hlavně, uvidíte památky Prahy z jiné perspektivy! Součástí programu je přibližně půlhodinová noční projížďka autobusem po nejkrásnějších místech Starého a židovského města, Malé Strany a Nového Města, po které Vás odvezeme zpět do Vašeho hotelu.

Zahrnuta večeře formou švédského stolu a welcome drink

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 8A - Večerní plavba lodí s večeří a hudbou

Doba trvání: 3 hod

Nabízíme vám 3 hodinovou plavbu po řece Vltavě s živou hudbou. Loď vyplouvá z nábřeží u Čechova mostu a trasa plavby vede pod Karlovým Mostem s výhledem na panorama Hradčan, barokních kostelů Malé Strany a Starého Města. Po celou dobu plavby je k dispozici buffet s bohatým výběrem teplé a studené kuchyně servírovaný formou švédského stolu. Možnost sezení na otevřené, zastřešené horní palubě nebo vnitřní salon, který je v zimním období vytápěný a v letním období klimatizovaný.

Tato plavba je bez dopravy k lodi a zpět a bez služeb průvodce.

Bez vyzvednutí v hotelu.

Tour 8B - Plavba lodí po Vltavě s večeří - Czech boat

Doba trvání: 2 hod

Nabízíme vám 2 hodinovou plavbu po řece Vltavě. Loď vyplouvá z nábřeží u Čechova mostu a trasa plavby vede pod Karlovým Mostem s výhledem na panorama Hradčan, barokních kostelů Malé Strany a Starého Města. Po celou dobu plavby je k dispozici buffet s bohatým výběrem teplé a studené kuchyně servírovaný formou švédského stolu.

Možnost sezení na otevřené, zastřešené horní palubě nebo vnitřní salon, který je v zimním období vytápěný a v letním období klimatizovaný.

Tato plavba je bez dopravy k lodi a zpět a bez služeb průvodce.

Bez vyzvednutí v hotelu.

Tour 20 - Pivní tůra s večeří

Doba trvání: 3 hod

Chcete poznat lépe večerní život Pražanů? Kam chodí na pivo, o čem se baví? Pak neváhejte a pojďte s námi navštívit několik pražských pivnic, a při pití piva si popovídat s našim průvodcem nejen o historii, ale hlavně o normálním běžném životě Čechů. A samozřejmě: k dobrému pití patří dobré jídlo, takže ani typicky česká večeře Vás nemine!

V ceně zahrnuta 3 piva a večeře.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 21 - Folklorní večer

Doba trvání: 3,5 hod

Česká folklórní hudba a tanec inspirovala celé generace umělců, protože je plná krásy a energie. Náš folklórní večer je určen pro každého, kdo se chce dobře pobavit v tradiční české restauraci, poznat něco nového, dobře se najíst a napít , a třeba si i zazpívat a zatancovat.

Navíc Vás cestou čeká i příjemná projížďka autobusem se zajímavým výkladem našeho průvodce o okolních osvětlených památkách, české historii a tradicích. Zkrátka, tento večer se pro Vás stane nezapomenutelným!

Zahrnuta večeře a pivo nebo víno bez omezení.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 22 - Křižíkova zpívající fontána

Doba trvání: 2 hod

Máte-li chuť se zaposlouchat do krásné hudby a zároveň shlédnout uchvacující představení grandiózní fontány, pak pojeďte s námi na Křižíkovu fontánu. Jedná se o jednu z největších hudebně-světelných fontán v Evropě. Po shlédnutí této jedinečné show Vás navíc provezeme historickým centrem plným osvětlených památek.

Vstupné v ceně.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 23 - Prahou na kole s nápojem

Doba trvání: 2 hod

Jste již unavení neustálým chozením? S námi máte možnost projet se po historickém centru na kole. Společně s průvodcem pojedete přes Staroměstské náměstí, židovským městem na nábřeží řeky Vltavy, odkud je překrásný pohled na Pražský Hrad.

Následuje Malá Strana s romantickým ostrovem Kampa, kde se zastavíte na malé občerstvení. Poté uvidíte např. Tančící dům (Ginger and Fred), Vyšehrad, Národní divadlo atd…Tento pohled na Prahu ze sedla kola, který Vám nabízíme, určitě stojí za to!

Půjčovné kola a 1 nápoj v ceně.
Průvodce pouze v anglickém jazyce.

Vyzvednutí v hotelu zahrnuto v ceně.

Tour 24 - Za duchy staré Prahy

Doba trvání: 1,25 hod

Vydejte se s námi do temných zákoutí Staré Prahy. Procházka začíná na Staroměstském náměstí odkud se za svitu lucerny vydáme klikatými úzkými uličkami a temnými průchody Starého Města.. Tato scenérie středověké architektury a strašidelných gotických kostelů dala vzniknout mnoha známým hollywoodským nestvůrám.

V těchto uličkách žijí dál své tajuplné příběhy oběti hromadných poprav, vrazi, zloději a mystická středověká monstra. Během naší procházky Vás seznámíme s tímto paranormálním tajemným světem a budeme Vám vyprávět legendy spojené s historií Staré Prahy.

Průvodce pouze v anglickém jazyce.

Bez vyzvednutí v hotelu.

Rezervace:

Ubytování City Tours

Počasí v Praze:

˚ ˚ ˚ ˚ ˚
Ne Po Út St Čt

Live camera:

webkamera

Kraje České republiky:

Mapa krajů